Login to your account

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz swoje konto

Pola oznaczone * są obowiązkowe..
Imię i nazwisko *
Login *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Antyspam *

  Uśmiech Boga

  To miejsce czeka na Ciebie! Zarejestruj się i bądź prawdziwym redaktorem :-)
  Stwórz swój profil i umieszczaj na nim artykuły w czterech kategoriach: Oto Ja; Kościół; Świat; Rodzina.
  Podziel się swoim zdaniem z innymi!

  A miała być tylko woda mineralna…

  Myślisz, że dzisiaj będzie nudny dzień? Mylisz się! Zobacz co się dzieje wokół Ciebie, kogo spotykasz, co słyszysz, co widzisz. Może ktoś sprawił, że na Twojej twarzy pojawił się uśmiech?

  Wczoraj w przerwie poszłam kupić sobie wodę mineralną i coś do jedzenia. Stoję w kolejce w sklepie i myślę, że zapowiada się nudny dzień. Nagle starsza pani, która stoi przede mną, odwraca się i mówi: widzę, że pani ma mało zakupów, to proszę przejść, zapłacić, mi się nie spieszy. Uśmiechnęłam się i odpowiedziałam jej, że mam czas, więc mogę normalnie po niej zapłacić. A tu ona powiedziała:

  a tak chciałam zrobić DOBRY UCZYNEK… Zatem ja na to, ale liczą się intencje, a Pani miała dobre intencje, więc dobry uczynek zaliczony :) I uśmiechnęłam się, podziękowałam za propozycję. Ona również, ale była troszkę smutna i zamyślona. Nagle kilka sekund później, ta kobieta: ale bardzo proszę sobie przejść, właśnie przypomniałam sobie, że muszę kupić sobie doładowanie, a nim to wydrukuje, to zejdzie. Zatkało mnie. Pomyślałam, co za kobieta… kto normalny kombinowałby, aby zrobić dla drugiej osoby uczynek miłosierdzia. Nie miałam wyjścia :D Zgodziłam się. Gdybyście widzieli twarz tej kobiety, od razu pełna blasku. Wzajemnie sobie podziękowałyśmy, miałyśmy taką niesamowitą radość i wdzięczność. Kto by pomyślał, że tak drobnym gest może całkiem wywrócić do góry nogami mój dzień. Byłam i jestem naładowana tym spotkaniem z tą wyjątkową ciepłą kobietą. To było tak niesamowite spotkanie bliźniego w sklepie. Spotkanie człowieka, który z szczerego serca pragnie, abyśmy uwierzyli, że są serdeczni ludzie. Uwierzyłbyś, że Bóg dotknie Twojego serca w sklepie,w kolejce?


  Bóg zna na bardzo dobrze i jeśli tylko otwieramy oczy na Jego działanie, to wie jak do nas podejść.
  Od tamtej chwili mam taki banan na buzi i Bogu dziękuję, że uśmiecha się do mnie przez ludzi. I jak tu Boga nie kochać?
  Bóg marzy, aby nas nieustannie obdarowywać prezentami, pokazywać, że nas bardzo kocha, Ciebie i mnie. Przyjmij to i zobacz, że On działa również w Twoim życiu każdego dnia. :)

  Oceń ten wpis:
  Krajobraz nawiedzenia
  Czy znalazłeś Mesjasza?
   

  Komentarze

  Brak komentarzy
  Already Registered? Login Here
  Gość
  niedziela, 19, maj 2019
  If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.