Login to your account

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz swoje konto

Pola oznaczone * są obowiązkowe..
Imię i nazwisko *
Login *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Antyspam *

  Ambona młodych

  To miejsce czeka na Ciebie! Zarejestruj się i bądź prawdziwym redaktorem :-)
  Stwórz swój profil i umieszczaj na nim artykuły w czterech kategoriach: Oto Ja; Kościół; Świat; Rodzina.
  Podziel się swoim zdaniem z innymi!

  Weekend Pełen Łaski

  forest-653448

  O Weekendzie Pełnym Łaski słyszałam już wielokrotnie, jednakże nigdy wcześniej nie zdecydowałam się uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu. Tym razem do wyjazdu, a najpierw do zapisów namówiła mnie moja koleżanka Ola, z którą wspólnie planowałyśmy uczestniczyć na rekolekcjach. Jednak nie wszystkim chętnym udało się zapisać. Wystarczyło kilka minut, aby wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Świadczy to przede wszystkim o wyjątkowości rekolekcji, na które przyjeżdża około 500 osób z wielu zakątków Polski.

  Od samego początku na mojej drodze pojawiły się utrudnienia, które sprawiły, iż moje uczestnictwo stanęło pod dużym znakiem zapytania.

  Wyjazd na rekolekcje planowałam z moją koleżanką, jednakże tak jak wspominałam wcześniej Oli nie udało się zapisać. Długo zastanawiałam się, czy jednak nie zrezygnować z wyjazdu. Tydzień przed Weekendem Pełnym Łaski dowiedziałam się, że na rekolekcjach będzie również moja znajoma z Krakowa. To dzięki Małgosi zdecydowałam się przyjechać na Górę Świętej Anny - miejsce piękne, malownicze.

  Kolejną przeszkodą była odległość, która z Gdańska na Górę Świętej Anny nie należy do najłatwiejszych. Do ostatniego dnia nie wiedziałam jak dojadę na miejsce. Pan Bóg zatroszczył się i zaplanował wszystko. Do Leszna dojechałam pociągiem, skąd zabrały mnie dwie sympatyczne dziewczyny, z którymi dalsza podróż i czas spędzony na rekolekcjach były ogromnym dobrem, które mnie spotkało.

  Każdemu kto zastanawia się nad uczestnictwem w Weekendzie Pełnym Łaski chcę powiedzieć "nie ma się nad czym zastanawiać". Jeżeli myślimy o czymś dobrym, co może sprawić, iż w Naszych sercach zapanuje czysta Boża radość, trzeba podążyć w tym kierunku.

  Weekend Pełen Łaski to czas modlitwy, wielbienia, adoracji, konferencji oraz wspólnych rozmów. Wyjazd wzbogaci Was duchowo i sprawi, że wrócicie do domu szczęśliwi. Wiele osób uczestniczących po raz pierwszy w tych rekolekcjach, deklaruje swój przyjazd na kolejne. To najlepsza i najpiękniejsza rekomendacja tak wyjątkowego wydarzenia.

  Oceń ten wpis:
  Przedwakacyjne rozważania...
  Miłosierdzie
   

  Komentarze

  Brak komentarzy
  Already Registered? Login Here
  Gość
  niedziela, 19, maj 2019
  If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.